Tema: Zbogom
Pogledaj jedan post
Old 26.01.2009., 10:54   #4
Quote:
Chelated kaže: Pogledaj post
Pišem ovaj post zato što ne znam gdje drugdje napisati ovo oproštajno pismo. Nemam obitelji, prijatelja, živim sam, tako da je ovo jedino mjesto na kojem se mogu nadati da će netko pročitati neke od zadnjih stvari koje sam imao na umu.

Odlučio sam si oduzeti život. Napokon sam shvatio što uistinu znači ne imati razlog za nastavljanjem s životom. Sve što učinim me psihički uništi, svaka akcija koju napravim ima reakciju u obliku nekakve nepremostive tuge. Što god vidim ili proživim, u meni izaziva nekakav očaj. Shvatio sam da je jedini način da se ovoga riješim, da ne provodim dane pitajući se zašto mi se to događa, da to napokon i završim.

Vjerojatno, a skoro i sigurno, za mene nema pomoći ili drugog izlaza. Moglo bi se reći da je život pobijedio, ali mi je svejedno. Napokon ću poduzeti nešto.

Smislio sam način koji će osigurati da nitko ne nađe moje tijelo, a pošto nitko neće primijetiti da me nema, bar neću biti u vijestima i biti posmrtno izložen onome s čim sam se borio cijeli život.

Nadam se da će barem par osoba pročitati ovo, te da moje zadnje riječi neće proći neviđeno, u istom tonu kao i ostatak mog života.

S ovime vas pozdravljam. Zbogom.
Dobro jutro! Žao mi je što nisam pročitala ovaj tvoj post ranije.Možda znam kako se osjećaš:naime,ja (i još mnogo ljudi na ovome podforumu) se borimo s teškim depresijama.No,ono što moraš imati na umu jest da se između tih depresija javljaju trenutci nade,one svijetle točke života. Imam iskrenu želju popričati s tobom i pokušati ti pomoći s tvojim problemima,možda i nisu tako strašni,a ako jesu,možemo ti dati prijedloge kako ih riješiti.Vjerojatno je ovdje još mnogo ljudi koji su ti spremni pomoći.
Osim toga,zašto bi se netko ubio,ima mnogo ljepših stvari koje možeš raditi u ovome trenutku:
1.slušati mene kako trkeljam ovdje i čuditi se mojoj budalaštini (ovo svakome pomaže )
2.u gaćama otići po cigarete i kavu i novine i uživati bar u tome najsitnijem zadovoljstvu
3. otići se prošetati,popiti kavicu u gradu i gledati kako žive drugi 'Rvati (vjeruj mi,ništa bolje se ne osjećaju nego ti)
4.povjeriti se nama ovdje (jer mi smo ti,zapravo,prilično benigna ekipa,ne grizemo,možda Pastrva,ali ona ti je jedno super stvorenje kad je upoznaš )
5.internet-sex:to je super stvar,ali nemoj to ovdje pokušavati jer će te bannirati,u biti,ne znam koliko ti je to sada važno,ali trebalo bi ti biti
6.shvatiti da si još uvijek vrlo vrijedan čovjek,koliko god si možda zajebao,barem u mojim očima,i to je dovoljno
7. I najvažnije,život je najljepši kada ga samo pustiš da se dogodi (naravno,uz krvav rad,ali daj se,čovječe,trgni)
8.ako te tješi,ja sto posto imam većih problema,a nije mi na kraj pameti da se ubijem.Prelijep je život za to.
znashtikosam is offline