Pogledaj jedan post
Old 23.06.2009., 16:39   #5
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ima li itko slucajno iskustva sa spomenutim tabletama? Nije mi jasna jedna stvar. Da li one samo zaustavljaju proizvodnju mlijeka u nekom trenutku ili je mogu potpuno sprijeciti? Dakle, da do nje uopce ne dođe?!
Ja sam ih pila jer nisam smjela dojiti i to odmah isti dan nakon što sam rodila tako da mi mlijeko nije ni došlo. Obično se piju 14 dana a mogu i do 1 mj. ja sam ih pila 3 tj. Za nuspojave ne znam jer sam tablete dobila u bolnici pa nisam ni vidjela uputstvo gdje bih nešto mogla pročitati a u bolnici su, naravno, jako šturi kad ih nešto pitate... A što se tiče nuspojava od najobičnijeg Andola ili Paracetamola ili bilo kojih drugih tableta moguće je toliko nuspojava da ih nikad ne bih ni popila kad bih razmišljala o njima. Osobno nisam imala nikakvih nuspojava od tableta koje sam pila ( zovu se Bromergon ). Jedino što mi se desilo da mi je 10-ak dana nakon što sam popila zadnju tabletu počelo dolaziti mlijeko ( onako kao što je trebalo na početku- par kapljica, kolostrum... ) ali sam onda još 2 tj. nastavila sa tabletama i više mi se to nije ponavljalo.
Kasnije sam doma pročitala ( kad sam došla do uputstva ) da se one mogu koristiti i za privremeno zaustavljanje mlijeka npr. kod upale i sl. a nakon prestanka uzimanja tableta majka opet, ako želi, može nastaviti dojenje. U tom slučaju se vjerojatno piju neke drugačije doze ali ne bih u to ulazila jer nemam iskustva s tim.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom