Pogledaj jedan post
Old 06.05.2012., 02:07   #1427
@anamonica
po meni su njegov lik(Beširov) bespotrebno kasnije obrnuli ...meni je sasvim dovoljan bio samo dok je bio sin njihove posluge , tajno zaljubljen u Nihal i što se mene tiče mogli su tako do kraja ..čak mislim da im je bilo bespotrebno to s njegovim likom...a što se tiče "dušobrižnika" a meni je to kod njih (turaka) isto preizražajna ta neka odanost koja kao prelazi u dušobrižništvo pa će se oni kao baviti , brinuti i sekirati tko koga vara ili s kim tko spava...pa mi to prelazi u zaziranje intime...opet ti kažem trebali su Bešira ostaviti kako su ga zamislili u startu pa maliče dorađivati s nekim momentima i ništa više...ali valjda ra malo usmjere priču i da ju malo rašire onda su tako ubacivali i malo razrađivali neke sporedne likove...neke sporedne su u pojedinim trenucima dali previše prostora i nekad su bili kao glavni likovi...to sam već skužila kod turaka kad imaju ovako serije u dvije-tri sezone pa valjda moraju naći priču i popuniti minute koje se prodaju ...ne smijemo zaboraviti ipak da se serije prodaju po minutaži...
što se tiče Nihal "ja sam s njom imala problema", u startu kad je Bihter došla pa to njeno ne prihvaćanje "nove mlade mame" uz tatu i cijela ta priča mi je bila razumljiva i suosjećala sam s njom .... i ona je pokazivala karakter jedne razmažene curice ali isto kasnije su joj dali zreliji karakter, pa je imala i prgav karakter i naravno sve što je kasnije proživljavala jer su svi na neki način stalno izlazili ispod svojih maski i u pojedinim trenucima pokazivali pravo lice ili su s maskama skrivali pravo lice...serija je meni s te strane jako interesantna...baš su dali jednu kompleksnost svim tim likovima svakom na svoj način totalno različiti ali produkt je isti , nezadovoljstvo kod sviju i svi su bili željni samo ono malo ljubavi i svi su to tražili a nitko nikome na kraju nije ju dao...svi su patili i nitko nije pokazan besprijekoran i savršen i nisu dijelili seriju na dobre i zločeste likove...

Quote:
@mrvica
meni isto žao što adnana ne glumi neki glumac stariji, ali koji je faca, gdje bi ti bilo i normalno da se tako mlada i zgodna cura zaljubi u njega, da čovjek ima neku karizmu i u pravu si on je baš mrtva riba

taj lik je kod mene budio neki loš osjećaj pa sam ja stalno žalila Bihter i razumjela sam neke njene postupke s kojima se uopće nisam slagala i koju si bili i glupi i nepromišljeni ali sam ja nekako stalno "navijala" da nađe sreću ali ne brate pored njega...on mi je baš bezvezni lik i užasno mi je žao što su njega stavili kao glavnog glumca evo mogli su naći nekoga malo uglađenijeg i ljepšeg glumca u godinama...
stalno sam bila u razmišljanju da se trebaš probuditi uz takvog čovjeka to je strašno bez obzira na sav novac ...nema karizmu i to je to! kod mene je budo žaljenje prema Bihterici da se mora jadna buditi uz takva čovjeka...a joooj možda sam sad preokretna ali su ih baš spojili užas jedan...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 06.05.2012. at 02:21.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom