Pogledaj jedan post
Old 22.02.2011., 16:32   #2513
Znači,sigurno će biti rooming in - ne znam što bih rekla na to .

Sada mi se to čini super ( iz prespektive trudnice ),ali par prijateljica koje su rodile na Sv. Duhu su rekle da je to katastrofa,posebice 1.dan nakon poroda kad se moraš sam brinuti za sve, a sva si jadna šivana i nemoćna.
Ako zoveš sestru da pomogne onda i nabijaju osjećaj krivnje da nisi sposobna brinuti se za svoju bebu

Mi ćemo sigurno na tečaj bez obzira na vezu-mene jako zanima sve što mogu čuti i vidjeti tamo
Ne ću inzistirati da MM ide sa mnom na porod ali tražit ću da ga puste odmah nakon što se beba rodi unutra da se poslikamo i malo družimo s bebom (valjda će to biti moguće,ako ima tečaj i sterilno odjelo?).

Vidim iskustva sa Zlopašom su jako dobra,baš me veseli jer od sljedećeg pregleda idem k njemu u Petrovu

p.s. Baš bzvz što nam je zatvorena tema Ljetne bebe , po meni bi trebala biti tema za sva godišnja doba i bebe u tom terminu! Ovako je previše info. na jednom mjestu i ne možeš se uopće snaći - a i super je što su terminuše na okupu pa ne začatavamo neke druge teme s pitanjima koja samo nas zanimaju...jel' možemo tražiti da nam opet otvore temu ili nešto slično?
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom