Tema: 2017. sezona
Pogledaj jedan post
Old 22.04.2017., 20:56   #232
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Zato kaj je Ham u tom krugu na koji ti aludiras bio u prometu a i davno prije je pustil gas jer je video da nema sanse, da je utrka trajala jos 5 krugova onda bi mogli gledati usporedna vremena, i ne sumnjam da bi ovaj bio Vettelu negdje u difuzoru.

Netko je rekao da je Ham imao novije gume, ok, ali ne bas puno krugova novije, covjek je skinuo realno Vettelu i Bottasu 20 sekundi u jednom stintu, ako Vettela izuzmemo koji vjerojatno nije isao max ostaje Bottas kojem je Hamilton ne samo skinuo cca 10 sekundi nego ga je jos ostavio 14 sekundi do kraja.

Osim guma netko je spomenuo i praznu stazu, imao je jednako praznu stazu kao i ova dvojica ispred.

Gledati ste cudo, gledati ste jurnjavu bez stednje guma i goriva, a ja vas uvjeravam da Hamilton koji ne mora stedjeti gume i gorivo je trenutno no1 vozac u f1 i u takvim nekalkulantskim uvjetima je nenadmasan.

Netko je spomenuo Roseberga, naravno da je isti svemirski brod za Bottasa i onog pijanog Raikkonena, taj bi ako nista drugo bio na Poleu bez kompromitiranja set-upa za utrku, sto puta vam naglasavam, Roseberg je tokom cijele svoje karijere bio kvalifikacijski alien, i upravo u tom podrucju lezi njegova nadmoc nad Bottasom cak i kad bi imali jednak race pace a nemaju ni to.
Bem ti mitomaniju
Jebate ti si rođen u krivo vrijeme, neko bi ti još i vjeroval u te mitove prije 30 godina kad eto podataka baš i nije bilo okolo javno dostupnih sam tak, no danas ti to više baš i ne prolazi sam tak...
Halo pa nije ovo alternativa pa da pričamo o nečemu kaj možda je ili nije

Ono jadni naš Hamitlon je bio u prometu a Vettel kao eto prije toga nije
Hamilton vs Vettel
Ajd malo pogledaj zadnjih par krugova...
Hamo još nije bio u nikakvom prometu u 53-54 krugu pa mu vremena baš i nisu nekaj silno brža od Vettelovog u 55 krugu, dakle mogel mu je eventualno skidat 2-4 desetinke po krugu, a koliko ja znam matematiku 5 krugova bi značilo drek na šibici sa takvom razlikom...
20 možda i bi nekaj, al 5 baš ništa...

I ne Hamilton i Vettel nisu bili u istom prometu dragi moj Mario, jer eto Hamo baš i nije do kraja prestigao sve kao i Vettel...
pošto su neki čak i odustali prije nego je Hamo došao do njih, recimo Alonso i Ericsson

Ne baš puno krugova novije gume...
Samo 8 krugova novije od Vettela i samo 11 krugova novije od Bottasa, al da to je sitnica

Gledal si ti al imam filing da baš i nisi videl...
Mercedes je imao potpuno drugačiju taktiku za Bttasa i Hamiltona i ništ više.
Bottas brz u kratkom stintu u sredini, a spor u razvučenom stintu na kraju...
S druge strane Hamilton spor u razvučenom stintu u sredini kad se eto i kilavio iza Bottasa, a upravo zbog toga jako brz u skračenom stintu na kraju...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom