Pogledaj jedan post
Old 09.06.2017., 00:16   #80
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Ta tvoja izljecenost kako se manifestira u svakodnevnom zivotu ?
Ne umanjujem tvoj uspijeh ,nemam iskustva sa ovisnostima ali poznam ljude (poznanike ) koji su svjesni svojih slabosti i bore se svaki dan .

Osobno mislim da to izljecenje je u biti tvoja spoznaja da imas problem i izbjegavajuci takva mjesta se nosis s tim ,kontroliras svoje potrebe ( ako jos uvijek imas potrebu za kockom ali sam sebi kazes ne )
.Zanima me kolika je tvoja potreba kada prodes pored casina dal ti prode kroz glavu da udes ?
Na dnevnoj bazi dali pomislis na kocku i koliko cesto ?
sve što si opisala sam prolazio u procesu lječenja. npr iscrtao sam cjelokupnu kartu zagreba sa ulicama bez automat klubova kako bi isključivo te rute koristio (ok, samo djelove grada koji su mi potrebni)

kod kockara ako je spreman i život dat za ostavit se kocke dogodi se jednostavno jednog dana nekakav"klik" u glavi nakon čega kockanje jednostavno prestane bit opcija. to se meni dogodilo. naravno, to ne može bit prije nego prođe više od 1.5 god od apstinencije zbog biokemije mozga ali se dogodi

promjena u životu se dogodi na svakom polju jer onaj koji prođe taj pakao izađe iz njega kao ljudina. odjednom si svugdje dobrodošao, zračiš šarmom, moćan si a promijeniš sve prijatelje jer te ne mogu više pratit, oni su ostali u bijedi u kojoj si bio. ako si prošao tu terapiju skupa sa ženom to je onda najljepši brak sa najdubljom povezanosti koju možete zamislit. izlječeni kockari su neuništivi ljudi
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom