Pogledaj jedan post
Old 13.03.2013., 17:43   #12
Iskoristio sam prije desetak dana ovu opciju, sve se riješi vrlo brzo, kad se na kraju napravi posljednja potvrda novac je odmah dostupan na tekućem računu. Sve u svemu, ovo su dobro napravili u smislu brzine rješavanja kredita, ne mora se ići u banku i tamo proći nekakvu kompliciranu proceduru. Sad, dvije mi se stvari ne sviđaju, prva je nešto povišena kamata iako i nije tako strašna kratkoročno, ali dugoročno ću im vratiti dvije tisuće eura više od onoga što sam uzeo, kredit je na maksimalan rok od sedam godina. Druga stvar koja mi se ne sviđa je što su mi od tog iznosa uzeli 2 posto za nekakvo odobrenje što je velika glupost, ali tipična za funkcioniranje banaka. Ipak, pregrizao sam "govno" i ipak prihvatio uvjete jer mi je na kraju ipak sama ta situacija dosta pomogla, potpuno sam riješio debeli minus na tekućem računu, vratio kompletan iznos Mastercarda, te sam isplatio dobar dio Amex zaduženja i još mi je ostalo nešto novca. Daleko lakše dišem, konačno sam financije stavio pod kontrolu.
IntelPoint is offline  
Odgovori s citatom