Pogledaj jedan post
Old 07.05.2009., 18:57   #18
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
Ovdje ti je najbolji savjet da eksperimentiras s rijecima (ako su bas rijeci u pitanju). U osnovi, kad zena zeli perverzije to znaci da zeli u tebi vidjeti perverznu zvijer. Npr. neku noc ja i draga sjedimo u autu na fukodromu (ne, ne radi toga ), ona izula cipele i mene napalio miris njenih najlonki. Ja joj to rekao, a ona poludila, skocila na mene i pocela mi trgati hlace. Kaze da sam je u sekund napalio svojom perverzijom. Ne pitaj me nis vise

Sumnjam da bih ovo postigao nekim psovkama, sto je nama muskima asocijacija na perverzije

Grubost. Uuuu ovo je veoma sklizak teren. Kakve je gradje cura? Ako je krhkija, onda grubost moze biti da je s guza uhvatis za ramena i nabijas. Ako je jace gradje, onda je mozes u misionaskoj pozi obgrliti rukama preko njenih ruka i ne dati joj da mrdne dok je fukas. Kuzis? 100 je nacina.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline