Pogledaj jedan post
Old 08.07.2009., 14:54   #17
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
E, jel su benzinske postaje isto predstavljene Ne u Aq?
Yes.

Slika vodenjaka kao simbola vodonoše je simbol onoga koji vodu nosi i onoga tko iz svog krčaga vodu prelijeva pa su zbog toga svi vodovi i provodnici simbolički vezani uz znak vodenjaka.

Ali ne samo vodovodi, nego i plinovodi i općenito cjevovodi i sve što ima veze s domišljatim prijenosom, transferom i cirkulacijom ili bilo kojim oblikom prijenosnog sustava od npr. saobraćajne petlje pa sve do npr. ljudskog organizma gdje simbolizira živčani sustav kao mrežu kojom se prenose živčani impulsi. Uran (vodenjak) je uvijek onaj koji vrši prijenos, vrši "transmisiju".

Benzin, nafta i plin su predstavljeni Neptunom, pa su benzinske postaje predstavljene Neptunom u vodenjaku. Daklem - benzinska je postaja mjesto transfera (vodenjak) benzina (Neptun). Ona je i mjesto gdje jako puno različitih ljudi cirkulira (vodenjak) i na vrlo brz i moderan način vrši prijenos (vodenjak) te tekućine (Neptun) u svoj automobil da bi se on čovjek mogao brzo kretati (Uran simbolizira i automobil kao i sve druge sofisticirane naprave koje omogućavaju ljudima vrlo brzo kretanje).
Quote:
Vidiš, nisam čitala niti za jednu banku, iako sam mislila da se banka veže uz Bika. Odnosno banka se veže za Bika, al Neptun mislim da predstavlja mjesto krađe, odnosno, ako je Mars lopov, aspekt prema ostalim planetama govori o mjestu...Malo me ovo buni...
Pa jest banka vezana uz znak bika (Venera-manji novac, Jupiter-veći novac). Neptun je ono nepoznato mjesto gdje otimač odnosi novac, jer da je poznato onda ne bi bila krađa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom