Pogledaj jedan post
Old 06.04.2010., 13:07   #1134
Thumbs up ZADOVOLJNA

Quote:
Biljka70 kaže: Pogledaj post
Ja trenutno pijem glinu,a prije par dana sam cistila jetru po receptu dr.Hulde Clark.Trenutno imam burnu reakciju ,ali mislim da je to od otrova koji izlaze van.Izdržaću, pa se javljam kad završim sa glinom.
Šo se tiče ionskog srebra to je prirodni antibiotik i veoma je dobar.I sama sam ga koristila na početku prirodnog liječenja i to oralno.
Zašto se niko ne javlja sa svojim iskustvima???
Završila sam sa glinom i mogu reći samo jedno:ZADOVOLJNA!
Dosta toga se na kraju tretmana očistilo,naročito lice.Noću se još uvijek puno znojim ,dvaput dnevno sapiram otrove sa tijela ako me puno peku samo vodom(samo ponekad prirodnim sapunom),a potom utrljam razblaženo jabukovo sirće ili neki čaj(hrastova kora,žalfija).Mažem se samo neutralnom kremom.Sada ima dosta koprive i treba je koristiti.
Najveća radost mi je kada me vide ljudi koji znaju kroz šta sam sve prošla i kažu "Izgledaš super,kako to ,pa ni jedne bore na licu (40 god).Lice ti je tako bijelo"
Šta da vam kažem sretna sam! Biće još dosta borbe ,ali ja sam jača nego ikad. Još uvijek učim da se što manje nerviram,da radim ono što me ispunjava i da se pravilno hranim.Kada me puno svrbi (sve rijeđe),ali još uvijek svakodnevno popijem C vitamin od 500mg, ako je puno loše i od 1000mg uz puno vode i za pola sata mi bude dosta bolje. Nadam se da će moja iskustva nekome biti od pomoći.
Biljka70 is offline  
Odgovori s citatom