Pogledaj jedan post
Old 26.02.2012., 16:08   #482
Sjećam se onog dana kada smo se upoznali. Kada su riječi dobile lice.
Kada sam gledala tvoj veliki nos i razmišljala kako je jednostavno prekrasan.
I uživala u pogledu na to kako ti se nosnice šire kad me zezaš. To je bilo toliko seksi da sam te svaki put poželjela poljubiti.
I sjećam se tvojih plavih očiju koje su bile još plavije no inače dok se jesenje sunčano nebo ogledalo u njima. Iako sam uvijek više voljela zelene i smeđe, tvoje plave su bile predivne.
Kosa ti je dok je sunce padalo na nju izgledala još svjetlija no što jest. Meni je tada to bila najljepša kosa koju sam ikad vidjela i samo sam razmišljala kako bih voljela kroz nju provući svoje prste. A uvijek su mi svjetlokosi muškarci bili bezveze.
I sjećam se tvojih ruku. One su jednostavno bile prelijepe. I tako ugodne i tople kad bi me njima dirnuo.

Svega se toga sjećam danas dok te gledam ovdje pred sobom. U trenu kad je tvoja maska pala. Tvoje lice je i dalje isto kao i onoga dana. Vjerujem da je to jedno od onih lica na kojima godine neće ostaviti previše traga. I dok se polako okrećem i odlazim od tebe razmišljam samo o tome kako izgledaš isto kao i onoga prvoga dana, ali mi više jednostavno nisi lijep.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline