Pogledaj jedan post
Old 14.07.2013., 19:45   #19
Quote:
protagora kaže: Pogledaj post
Nakon duljeg boravka tamo znam što misle o svojim problemima (jer svako ih društvo ima), a znam i što misle o našim balkanskim rupama i pećinama i koliko se zgražaju nad našim 'modelom'. Sasvim opravdano, jer da, oni žive desetak puta bolje od nas, u svakom pogledu.
[ironija]To naravno nema nikakve veze[/ironija] s njihovim geografskim položajem, s činjenicom da smo mi uvijek bili ratna zona (i to ne "sami od sebe" nego uvijek na čvorištu između raznih velikih imperija), s činjenicom da oni imaju otrpilike podjednaki broj stanovnika na višestruko većoj površini, da leže na nafti, da imaju fin geostrateški položaj što se tiče mira da se razvijaju stoljećima itd. itd.

No to više nije tema. Nisam vidio da je bilo tko odgovorio na neka pitanja iz uvodnog posta za koja nisam baš vidio da ih ljudi postavljaju na taj način nigdje... Nemojte sad samo početi se gađati klišejima i "platitudama" (navodnici jer ta riječ ne postoji u hrvatskom jeziku još uvijek ni kao tuđica, a mislim da bi trebala ).
Druid is offline  
Odgovori s citatom