Pogledaj jedan post
Old 07.03.2007., 14:58   #13
[QUOTE=Giko;7647294]E sad, caka je u tome da kad pređeš tu dozu od dvadesetak mg, bromazepam počne izazivati kontraefekt i baca u depresiju, a ti ni ne shvatiš da se lijek okrenuo protiv tebe. Zbog toga jedeš još više bromazepama i stvara se magični krug.

I koji to doktor ti je prepisao benzodijazepine za depresiju? Sigurno neki pametnjaković opće prakse jelda?


Ma, bromazepam sam prakticno, sama sebi prepisala-psihijatar mi je kasnije objasnio sve u vezi s njim i prepisao antidepresiv, ali sam mu ja rekla da cu, vjerovatno, opet po starom. Skoro pa sentimentalna veza. Pokusala sam s antidepresivima, ali me nisu dovoljno "pokretali". A za magicni krug si u pravu. Jbt, sinulo mi je dokle sam dosla kad sam jednog dana na poslu, shvativsi da sam ih zaboravila ponijeti, pocela da prevrcem po tasni, nasla (kako li se tu stvoio, posto ih nikad ne lomim, pojma nemam) komadic i halapljivo ga progutala (sa sve truncicama koje su se nasle u tasni, posto je bila prepuna nekih papira). Ili onda kad sam, odjednom, na suvo, progutala dvanaest kom. od po 3 mg. E, kakva bijeda
__________________
...could last for weeks untill I decide to wake up, take off my make up
Marguerite is offline  
Odgovori s citatom