Pogledaj jedan post
Old 20.12.2002., 12:23   #18
Tu sam....ovaj topik sam tek sada procitao, a onaj prije sam poceo negdje kad je postalljen i onda smo se premjestili tak da tamo nisam niti tri odgovora procital.

Ali sam si razmislil onda kaj bi ja pametnoga rekel na to pitanje...i za vraga miloga...nista pametnoga mi nije palo na um...pa sam si mislil budem ja cekal da drugi pametni postiraju svoje odgovore onda budem nekaj zmiksal i opet ispal najpametniji...he he...ali zaboravil sam na taj topik....

A evo sad onak jako razmisljam....i naprezem se....hmmm, grreee, krrrrr... i kako god, uvijek mi se vraca isti odgovor koji i u trenutku dok i ne razmisljam, nego samo skoci onak instiktivno....i nish mi razmisljanje ne pomaze....najvjerojatnije zato jer kapacitet mozga nije dostatan da pokrene jedan takav proces kod mene...

A koji odgovor mi pada na pamet?

NEMAM POJMA

Pazite ne mislim reci da nemam pojma koji odgovor mi pada na pamet...nego mi pada na pamet odgovor na pitanje tko sam ja... da nemam pojma tko sam ja. Aha!

I buduci da nemam pojma tko sam ja...dajte me obavijestite kad bude neki odgovor na kraju....ali ako ga i propustim...nije bad.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom