Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 08:17   #1241
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Nisam bio u Maloj hiži ispod 20 puta, i stojim iza onoga što sam napisao o Tjednu restorana. Ne sjećam se više detalja, ali porcije su bile bar za trećinu manje. Inače je to restoran u kojem se od predjela, glavnog jela i deserta onesposobiš za cijeli dan.

Nisam doživio tu količinsku razliku u drugim restoranima na Tjednu, valjda zato jer sam pažljivo pratio recenzije. Možda je česta pojava, ali ju to ne čini ispravnom.
U ovih 6 kojih sam bila su zaista bile podjednake porcije. Cak i u jednom znj Lateralu ista porcija kao Mala hiza, Lanterna doslovno iste porcije kao u MH, Le Bistro cak malo skrtiji od svih. Eventualno od svih njih Westin izdasniji, ali mislim da su i oni posluzivali manju porciju nego sto inace posluzuju. Cuj, ili su svi oni smanjili porcije ili inace imaju male porcije sto je jos gore.

Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
općenito, mislim da se kod nas TR fokusirao na to da se omogući ljudima da isprobaju hranu i restorane koje možda inače ne bi pohodili, jer su im preskupi, a ne na to da se čovjek najede za male novce. nekome paše, nekome ne. netko će ići opet, netko neće. no, super je da ima za svakoga ponešto, u svakom slučaju.

ja bih samo još pohvalila Doriu, meni ona piše super osvrte i baš mi bude gušt čitati njezine recenzije!
Tako sam i ja nekako skuzila i koristim kao priliku da uostalom nadjem restorane koje mi se svidjaju da imam rezervu za specijalne prilike jer ne mozes uvijek vjerovati recenzijama. Npr. od svih isprobanih na kraju cu za specijalnu priliku ponovno samo 2 ili 3 od tih, ostali iako imaju dobre recenzije me se nisu dojmili pa ne mislim da cu se vratiti.

Slazem se za pohvale za Doriu, bez nje ne bih otisla u Westin sa drustvom gdje je bilo fino i ugodno tako da
modelmanija is offline  
Odgovori s citatom