Tema: Razvod braka
Pogledaj jedan post
Old 07.12.2005., 12:44   #15
Quote:
Lu´ kaže:
Kada sam odlazila i prvih mjesec dana bilo mi je o.k., neznam zašto me sada pukla neka osamljenost, kao da sam sama na svijetu, izadjem van s frendicama, al se opet osijećam tako sama grrrrr.....koji osijećaj. Inače, imam 26 godina.
Moji roditelji su se isto rastali prije 10 godina i kad se sjetim svega i kako je bilo mojoj mami sa dvoje dijece, bez ičega, pa je danas sretna, al opet, nadam se da će biti bolje.
Da mi je nekako premotati svoj život godinu dana unaprijed i da zaboravim sve...
Znam da je ovako najbolje za nas..al nemogu se pokrenuti nikako, nekako nemam volje, ništa mi neide od ruke, imam taj posao jedino što me ono drži, fax sam zapostavila.
Najradije bi odselila iz ovoga grada i krenula od nule, da neviđam ni njega i poznate ljude sa stopedesetpitanja i podpitanja kad te vide, pa zašto, zbog čega, kako...
Ili ono sažalijevanje, mrzim to, šta me ima tko žalit, i onda se osijećam još gore, kao da sam najjadnija na svijetu.
proce i ta faza, nemoj se sjecat lijepih trenutaka,nego se sjetih onih trenutaka zbog kojih si odlucila podvuci crtu i krenuti novim zivotom. ne vracaj se unazad kreni korakom naprijed, treba vremena dok covjek to svari, nekad je bolja samoca da se sama smiris nadjes duhovni mir u sebi i sama da razmislis kako dalje, bez partnera, mi zene previse razmisljamo tipa : sta bi bilo da smo ovako ili da smo onako mozda ne bih doslo do ovoga,,,ali sta je tu je promjenit se nista ne moze, nit si prva nit si zadnja kojoj se to dogodilo.

uzmi si dvdova, knjiga , renoviraj si nesto po stanu zabavi se sama sa sobom i dani ce ti proletit i nakon nekog vremena sjest ces i reci,,,pa zar ima vec toliko kako smo se razisli....

da ne duljim,,,ni jedna rastava nije jednostavna,,,al' znaj sama si sebi najpreca i moras se sama za sebe borit to ti niko ne moze preuzet, gledaj da je tebi sad lijepo i da sto prije na sve zaboravis.

drzim ti fige
__________________
imam supu,,,i na supi rupu.
glamour is offline  
Odgovori s citatom