Pogledaj jedan post
Old 15.01.2008., 17:20   #58
Pomagajte-vaske (usi)

eto sta nas je spopalo zadnja dva dana. obe. starija vise , mladja manje. ne znam odakle su donijele, niti zelim da razmisljam, zelim da ih se sto prije rijesim. u ponedeljak kad sam dosla po nju u skolu sam primjetila, odmah obavjestila sekretarijat da sutra nece doci i da obavjeste druge roditelje, isto sam rekla i u vrticu.

i sad, dobili smo sampon, pise u uputama dva dana za redom i nema ih vise. odmah smo jucer stavili i danas. kod mladje ne vidim vise nista, ali kod starije koja ima nevjerovatno gustu i tamnu kosu, vidim jos pokoje jajasce. jel sad zivo ili mrtvo ne znam, jako jako je tesko cesljati jer ima kao sto rekoh, stravicno gustu kosu...vristi, place, muka ziva. (ali je ipak stalno cesljam gustim cesljem)u cetvrtak idemo kod doktorice na kontrolu da je pregleda i da dobije odobrenje za povratak u skolu. bez toga ne ide. rekla je da se treba sve istrijebiti i do zadnjeg jajasceta jer se mogu vratiti.
sve stofane zivotinje su u kesi i zaledjene, sva posteljina otkuhana, sve kape, salovi, jakne takodjer. ima li jos ko iskustva sa ovim bestijama, i kako ih skroz iskorijeniti. kazu mogu postati rezistentni na ove sampone. kakav kucni lijek? bilo sta?
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom