Pogledaj jedan post
Old 03.05.2004., 11:12   #1
Sve o kremama za lice

Odem ja u petak u ljekarnu i lijepo im objasnim da trazim nesto od Vichy-a, za T-zonu.

teta u ljekarni kaze da Vichy nema nista iskljucivo za T-zonu, ali da imaju kremu Thermale S-Mat ,
sprecava "znojenje" koze bla bla i da mi tester.
OK

Probam je kremu nekoliko dana, i neprimjetim nista drugacije, naprotiv imam osjecaj kao da mi je t zona masnija

OK, znam da nakon par dana ne moze biti ucinka, ali zasto da je kupim kada mi se cini samo da mi je gore

kako sam dobila katolog sa opisanim proizvodima Vichy-ja ( bez testera), kuci sam lijepo sve iscitala, ali nisam nasla nista za svoju kozu.

Gledala sam NORMADERM ( gdje pise niti masna, niti suha, niti osjetljiva, niti aknama osjetljivakoza) bila sam sva sretna, obzirom da nemam akne, imam t zonu masnu, a obraze suha bla bla bla, ali citajuci opise nista ne odgovara mojoj kozi

Mozda u ovom katalogu nema sve sto proizvodi Vichy

Takođe sam tražila puder Vichy-ev, ali mi je rečeno da oni imaju samo tonirane kreme. (ok, nisam znala, sta cu).

Da li je iko od vas koristio toniranu kremu njihovu, kakva je?

i jos nesto, da li iko ima savjet za neki proizvod vichijev koji bih mogla korisititi. Mislim na kremu i bkla bla bla.
Htjela bih kupiti komplet sa tonikom i mlijekom i kremamam i toniranim kremama, naravno prvo bih probala na testerima,ali zena u ljekarni veze nema, kao ni ja sama.

Imam osjecaj da u ljekarnama imaju samo ovu kolekiju thermale

__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom