Pogledaj jedan post
Old 24.05.2012., 22:27   #2
oduvijek me fascinira ta tema

nakon tko zna koliko propalih veza kad sam najmanje ocekivala upoznala sam ful kompatibilnog decka, a sto je najbitnije intelektualno kompatibilnog.
danas je drustvo takvo kakvo je... ili su ljudi svedeni na seksualne objekte ili su njihove vrijednosti pomaknute u smislu da je bitno je l lik ima love, a ne kakva je osoba. depresija je u modi mama mi ne da vani, idem pobjec od kuce. tata mi ne da za pivo, pobjec cu od kuce. ne znam, cura mi ne da p*****, ostavljam je. to ti je takvo vrijeme, sve je ekspres postupak, sad tu odmah daj... a ne da se netko potrudi i namuci i onda da uziva u plodovima svog rada.
kriza drustva, kriza u politici, u novcaniku.... ljudi postanu ili cudni ili se vrijednosti pomaknu.
ja ti bas nemam nekih frendova, upravo iz razloga jer se ispostavljalo da su htjeli ne bit samo frendovi ili su htjeli bit s povlasticama. (nije egotrip)
frendice sam imala dok im je trebala osoba da ih savjetuje oko problema.
i svi pricaju o depra temama, stanje u africi, u sjkoreji... ono oni misle njihov vodja je stvorio dugu jadni ljudi.
triba uvatit pozitivnu stranu svega. . . bar si proba pa vidia da nije to tvoj djir. a naci ce se neka normalna osoba za intelektualne radnje, valjda.
intelektelka is offline  
Odgovori s citatom