Pogledaj jedan post
Old 20.09.2012., 23:29   #982
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ne bih se složio da se radi o zanemarivom broju. marokanka ti je npr. i ona prostitutka s kojem s ekačio ribery, pa je žena tipična bijelkinja. da ne nabrajam dalje, benazir buto, bašar al-asad, reza pahlavi, hamid karza itd...imaš u tim zemljama jako puno običnih, normalnih bjelaca, od maroka, do sjevera indije. najbijelije su ti alžir, tunis, libija, libanon, sirija i afganistan. ti si posve pogrešno naveo da su arapi "bijelci tamnije puti", a da posjetiš koje beudinsko pleme vido bi da ih je većina svijetlija od nas. arapi u gradovima su stoljećima u kontaktu s južnijim narodima, odatle tamnoća danas. izvorni semiti su bijeli bili. isto tako, ni jedni "žuti" nisu svijetliji od europljana. ten japanaca je prosječno taman koliko ten grka.

narodi tih područja danas islamskog svijeta jesu na rubu bijele rase, na dodiru s hamitima, negridima i dravidima, često izmiješani s njima, no uopće nije bitno koliki je broj bijelaca među njima, ne treba ih otkantavati samo zato jer su izvan europe.
kažeš nema svijetlijih žutih od nas pa evo pogledaj jednu mongolku
http://farm4.static.flickr.com/3431/...55c3f607fb.jpg
pa prosudi, a što se tiče beduina pa gledo sam na stotine dokumentaraca i mogu ti reči da ti beduini nisu tako svijetli kako ih ti predstavljaš, ja ti postavim sliku berbera a ti kažeš da su to južni,pa pripadaju jednoj naciji Berberima i ti spominješ dosta te berbere a ja koje sam god vidio na tv su bili crni i to dosta. A što se tiče prostitutke to su sve odabrane osobe najbolji od najboljih ali večina drugih izgleda totalno drukčije od tih bljesaka europeizma.
Kažeš Afganistanci bijeli pa ti moraš da se šališ, pogledaj boju i crte lica tih ljudi pa ćeš vidjeti introdukciju gena iz Indije. Sve su ti to miješane nacije od Afganistanaca, Pakistanaca, Indijaca, Bangladeša i narodi sjevernije od Afganistana Turkmeni, Uzbeci i Kazasi su ti isto mješane rase.
http://thewe.cc/thewei/_/images11/us...lled_by_us.jpe
Evo slika pa prosudi.
Reču ti nešto slaže se sa tobom da Alžirci većina imaju svijetlu put,jedan dio Marokanaca je tamniji od Alžiraca znaš li zašto, zato što preko Maroka ide ruta za Španjolsku. Ako znaš povijesnu činjenicu da su Španjolsku okupirali u 8 % Arapi a poslije njih došli Mauri koji su definitivni crnci sada znaš zašto mnogi od njih imaju te neke karakterisitke. Kada su Mauri konačno izgubili bitku za Pirenejski poluotok u 15 st. povukli su se preko Maroka dublje u Afriku. Tijekom dugog vremena vladanja ostavili su neke gene u Maroku dok u Španjolskoj su manje uspijeli jer je bio strašan rivalitet između muslimana i kršćana ako si imalo čuo za te događaje. Egipat je dosta crn jer je dosta pristizalo stanovništva južno od Asuanske brane jer je Egipat imao uvijek viši standard od juga.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom