Pogledaj jedan post
Old 22.10.2005., 07:53   #3
Quote:
živim zdravo,higijenu održavam na najvišem nivou,spolne odnose ne prakticiram često iz straha mada imam dosta dugo dečka....znači sve što se tiče higijene je oke.

mnogo puta unistimo "dobre bakterije"...sa nasom zdravom higijenom...bez zamjerke sa obzirom da si zensko kako se brises poslike toileta ?, mnoge zenske nisu pazljive treba se brisati od genitals prema anusu/vidim da pises da izbjegavas sexsual aktiviti /,kako bodul kaze veoma je posebni prenos bakteria od partnera do partnera...bez da drugi osjeca ista.

jedno "sta sam siguran da nije slucaj " anus interkorse je NO- NO.

Mogu si misliti kako ti je jer ja kao muskarac imam problem godinama...isto sada 8-10 tjedna se ne moze zaustaviti ...a nema da radim ista krivo ili cak i radi drugih problema nema seksual aktiviti.
Prije 10 tjedna sam imao pocetak infekcije sa povisenom temperaturom i htjeli su me staviti u bolnicu ,radi bolova u predjelu bubrega, isto ultrasound pokazuje sve uredu.

Danas zavrsavam zadnju tabletu antibiotik/mislim da je oko 100ta,jer su promjenili cetri razlicitih vrsta...prema nalazu infekcije.

Moja supruga je prosla i prolazi stalno kroz problem sa infection i zapalom na genital /koji traje vec preko 30 godina ...dijagnoza
dermatitise....i nema pomoci ,kombinacije razlicitih krema veoma
malo jer one trose kozu i ide gorje sa starosti svake godine.

Nazalost niti medicina nema pomoc za svakoga.
Probaj naci ako znades engleski preko Google, urinary track infection suport grupu...ponekada se nadje dobar savjet ili mala pomoc ...jer nisi jedina sa tim problemom.

sretno
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom