Pogledaj jedan post
Old 17.05.2013., 18:46   #15
Quote:
DNB1 kaže: Pogledaj post
Ako se ne šališ, onda si naivan.

----------------

Ups, povlačim što am rekao.

Ma nitko u tim MLM-ovima ne kaže novouključenim ovih nekoliko stvari.

1. Neće svatko koga učlaniš širiti mrežu.
2. Nakon godinu dana ako novouključeni uopće uspije pokrenut neku režu, polovica ljudi iz najdonje linije će se ispisati iz MLM-a.
3. Bez osobne prodaje (maloprodaje), barem na početku nema nikakvog napretka u poslu.
4. Neće se svatko uključiti u mrežu.
5. Neće svatko čak ni kupiti od tebe "na lijepe okice".
6. bez obimnog treninga, dizanja morala i usvajanja znanja u što kraćem vremenu nećeš biti uvjerljiv i svi parametri navedeni od točke 1 do točke 5 radit će protiv tebe.

A treba stvarno imati muda i pokucati mjesečno 200-300 potpuno nepoznatih ljudi na vrata i nuditi im svoje proizvode, pri tome biti jako prodoran, a ne "samo" komunikativan.
Ovisi u kojem si timu, u mom timu odmah se sve kaže jer ja osobno ne želim one koji ne rade nego oni koji žele da sebi i drugima promjene život.
Mrežni marketing nije kucanje na vrata, kucanje na vrata je direktna prodaja a ne mrežni marketing i mrežni marketing se potpuno drugačije radi.
Neuspjeh ljudi u mrežnom marketingu je rezultat njihovog ne znanja, lakog odustajanja i ne savjetovanja sa njihovim mentorima.
Kako znam?, imam iskustva u tome i bio sam "dole" dok nisam naučio što je posao.
GameDeveloper is offline