Pogledaj jedan post
Old 15.11.2006., 13:17   #196
Quote:
vendella kaže:
Pročitala sam manje više što je napisano... Imam par pitanja pa molim one koji imaju iskustva ili znaju nešto o tome da mi odgovore...
Dakle meni je papa test pokazao Cin II. Nakon 6 mjeseci, ponovili smo test, ginekolog mi nije javljao ništa 2 mjeseca, uglavnom dobila sam informaciju (od sestre) da je opet CIN II i da će me pozvati na kontrolni papa test za 6 mjeseci (od posljednjeg papa testa)... Koliko sam čitala primjetila sam da su nekima ginekolozi brže reagirali i upućivali ih na dodatne testove. S obzirom da mi je to novi ginekolog, o kojem nemam puno informacija, je li zabrinjavajuće što ništa drugo ne poduzima...?

Druga stvar... pijem kontracepcijeske tablete (Logest) već 2 godine... Da li to ima ikakve veze, odnosno da li bi možda bilo bolje da ih prestanem piti?

Je li netko probao ovaj problem riješiti homeopatijom? (ja ne znam ništa o tome, prijateljica redovito odlazi homeopatu pa mi je predložila da pokušam s time)...

Za neke radikalne promjene u prehrani nisam baš spremna, niti imam mogućnosti... Čitajući ovo odlučila sam malo pripaziti na prehranu, smanjiti meso, povećati unos vitamina, možda aloe vera.... Imate li još kakav savjet?
cekati ne smijes. CIN II je vec seriozno stanje. trazi da ti se uradi biopsija. nakon biopsije ti lekar treba rec koju terapiju (vaginalete i sl.) da izumas. s propisanom terapijom uzimaj stvari za jacanje imuniteta i promjeni nacin hranjenja. detalje su ti napisani u mojim postovima.

idi kod boljeg lekara. ovaj prema ono sto pises, je nevjerovatno nonsalantan. sramota!

jel znas koji tip HPVa imas?

ja ne uzimam kontraceptivne pilule i za to ti nista ne mogu reci. a od homeopatije imas strucniji nacin lijecenja konkretno za CIN i HPV. sve ti je napisano u mojim postovima.
dersu is offline