Pogledaj jedan post
Old 12.10.2003., 23:52   #13
Quote:
Hallon kaže:
Ajde nemojte trubit. Ako se nekome dijagnosticira h.plyori onda to nije za zajebanciju. To čudo može izazvat čir na želucu ili rak želuca ako se ne liječi.

Liječi se koktelom antibiotika i amen.
ajd procitaj kaj sam gore napisala. meni skoro svi sa tatine strane imaju ili su imali cir na zelucu, pa sam ga tako dobila i ja s 20 god. Uvijek uz sebe sam imala hrpu tableta i ovisno o god. dobima, ovisno o tome kaj sam jela, razlicito ih konzumirala. grljenje skoljke poslije jela bila mi rutina, a bolove koje sam imala nemrem niti opisat jer zbog reflexije ne znas jel te boli kicma ili zeludac. Redovito isla na one odurne gastroskopije, hodala po noci i plakala od bolova.
Bila je falat sreca pojesti nekaj a da nisam imala neku negativnu reakciju. Onaj tko je imal cir, zna kak je to grdo s hranom.
I naravno da se kod nervoze, stresa i kaj ja znam cega (ma, reagiras na rast trave ) sve pogorsavalo.
Ali, nakon kaj sam slucajno prije nekih 2 godine pocela s ovom prehranom, sve je nestalo.
Gledam sad tatu (on je prehodal i perforaciju cira; zbog straha od doktora nije im se blizu pojavljival dok je trajalo) kak se muci i uopce ga ne zelim slusat kad mi kuka i suznih ociju izmislja neki "nardni ljek".
je da je tesko promjeniti prehranu iz korjena, al je u ovom slucaju vrijedno.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom