Pogledaj jedan post
Old 28.03.2011., 23:00   #214
Unhappy

Mislim da imam psihicki problem odrazen na stomacnim tegobama.Nalaze sam sve napravila i preglede i sve mi je u redu. Konstantno imam osjecaj da moram obaviti veliku nuzbu, Vrlo cesto, skoro svako 2-3 dan sam na rubu proljeva i jako rijetko imam normalnu stolicu, ali bas jaako jaako rijetko. Nakon svake obavljene stolice imam tako cudan osjecaj u stomku i kad prvi put obavim, odma me pocne vuc non stop u wc, sve dok ne popijem linex. Nemam neke bas bolove, samo nakon sto nakon prve obavljene stolice mi zna u stomku bit osjecaj ko da imam proljev i zuji mi nesto, ja popijem linex i jos eventualno do kraja dana jednom podem u wc i bude mi normalna stolica, ali osjecaj u stomku se ne mijenja.Jako izrazeno mi je kad imam neku obavezu, koju ne smijem izbjeci ili ne bi smjela. Na jako zahtjevnom sam fakultetu i ne smijem izostajati i imamo puno terenske nastave, koju cesto izbjegnem ili idem s teskom mukom. Vise sam zaboravila, kako izgleda normalan osjecaj za stolicu, strasno me ovo muci, vec 6 mjeseci, mlada sam, imam 19 godina, i vec sam propustila dosta mogucnosti u zivotu, radi ovoga. Vec me sad pocela hvatat paranoja, kako cu u subotu cijeli dan na otoku izdrzat!? -.-
Miss Andrey is offline  
Odgovori s citatom