Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 00:47   #1395
Da samo sta ja nisam pokusao biti humoristican. Nego vidim da neki imaju obitelj, posao, djecu i takvu glupu briju u glavi.. A navodno smisao zivota su ljudi i sreca koju pruza obitelj nacine na koje oblikuju zivot, mijenjaju ga i cine ga ljepsim. I onda citam neke teme postove i ne kuzim koji je k s tim ljudima... I kaj da im sugeriram.. Meni frendica govori da sam muska kurvetina i da joj se gade muskarci poput mene jer yes, ja si nadem nekog svrljam kratko i odjebem to. I koliko god mrzim veze i to sve. Ponekad osjetim u sebi da zelim biti voljen, neciji razlog za osmijeh, sretan dan.. Sta ja znam. Al zivot ocito zeli jedno, a ja drugo i kurcina. Zivis i bok. Neki tu uopce ne znaju uzivat u sebi, imaju vecinu toga o cemu neki mogu sanjat. Pa jebote mene neko trpi tjedan, dva i gotovo. Ja sve nazivciram sa svima se posvadam i sta ces pa zivot ide dalje. Ja da se stalno zivciram oko nekih sitnica odavno bi bio pod zemljom. Ma dire ja malo zajebavam ona mi je jedna od drazis forumasica. 😎

Powered by LG G6
devaa is offline