Pogledaj jedan post
Old 11.10.2004., 17:10   #35
A do operacije dolazi iz razlicitih razloga, kod mene konkretno jer sam imala ceste gnojne angine, a jos iz djetinjstva su mi krajnici koma jer sam ko mala isto imala gnojne angine i tako, pa mi je doktorica nakon zadnje lijepo rekla da bi bilo lijepo da odem kod specijaliste i vidim dal je to za izvadit jer da bi si kasnije mogla navuc kakvu reumu (streptokok je vrlo opasan ako se prosiri moze izazvat upale zglobova a cak i srcane ovojnice cini mi se a to nikako nije dobro). I uglavnom odes kod specijaliste on ti odredi dal je to za vadit, onda ako je obavljas pretrage krvi, i internisticko-kardioloski pregled, to zbog narkoze i tako.
Troskove operacije pokriva zdravstveno osiguranje, a ako bas zelis ic kod privatnika morat ces odvojit cini mi se 6500 kn, tako sam ja cula. U svakom slucaju nepotrebno jer i u bolnicama ima dobrih kirurga koji ce to rijesit.
U bolnicu dodjes prvi dan, drugi si operiran, treci doma. Opca anestezija, osim ako zbog nekih stvari ne smijes dobit, onda si pod lokalnom.
A evo o oporavku ti ne mogu nis previse napisat osim da ga prozivljavam i nije bas lako...
charlotte is offline  
Odgovori s citatom