Pogledaj jedan post
Old 31.01.2011., 09:54   #3861
Lijep pozdrav svim curama...

Čitala sam postove od početka, al stvarno ih je puno, pa vas molim da mi pomognete ako ste imale slično iskustvo.
Naime, desilo mi se nešto uznemiravajuće. Prije par dana su me iz čista mira uhvatili strašni grčevi u trbuhu,
nisam mogla funkcionirat nikako, završila sam na hitnoj.
Radili su mi razne pretrage kako bi ustanovili uzrok, no ništa konkretno nije pronađeno. Na kraju, prije odlaska kući,
doktorica mi je dala nalaze i rekla da preporuča odlazak kod ginekologa jer ne isključuju trudnoću koju oni ne
mogu ni potvrditi ni negirati.
Obzirom da je bilo jako kasno u noć i obzirom da ne volim ići kod bilo kojeg ginekologa, nisam otišla odmah
tada, već planiram otić k svojoj.
Pošto mi nije dalo mira to što su mi rekli, idući dan kada sam bila kod svoje doktorice opće prakse,
rekla je da napravim test za tjedan dana..pitala sam ju zašto ne odmah, rekla je "ne, za tjedan dana"..

Poslije si mislim, ma kvragu, ne mogu toliko čekat i napravim test taj isti dan, ispao je negativan.

Menstruacija mi kasni par dana, ali meni uvijek kasni, tako da mi ne bi bilo ništa neobično da nije
došlo do bolova u trbuhu i odlaska na hitnu.
Inače, primjetila sam da me malo češće glava boli i nekoliko dana uzastopno sam imala
neke divlje vrtoglavice..nije da inače nemam problema sa time, ali tih dana je bilo baš kaotično.

E sad, je li koja od vas imala slično iskustvo, pa da se ispostavilo da je trudna jer ne znam ni
sama što da mislim.
Kod ginekologa planiram idući tjedan.

Hvala vam na čitanju
MaRina.23 is offline  
Odgovori s citatom