Pogledaj jedan post
Old 16.11.2011., 11:42   #2579
Dobro jutro djevojčice
Ili dobar dan
Eto ja na poslu pa da napišem koji redak. Dobila nalaz krvi i leukociti se malčice pridigli, kaže dr. da počinje lijek djelovati (iako ja subjektivno ne osjećam neko poboljšanje). Ali bitni su mi leukociti jer da nisu malo narasli morala bih odmah na kortikosteroide uz antimalarik...a znam da ću prije ili kasnije morati, pa onda bolje kasnije ako je moguće.
Zizo, hvala na receptu, isprobat ću. I tebi Iva hvala što si zapisala Zizin recept. Ma sve može biti fino i bez glutena, nije mi sin ni za što zakinut, i ja jedem kao on, solidarna sam. Jedino kad pravim kolače, stavljam steviu umjesto šećera, nije loše.
Drago mi je da ti je danas bolje i nadam se da će bacili postati ponovo osjetljivi na inhalacioni antibiotik.
Pročitala sam savjet za leđa, godi mi kad si stavim jastuke i malo se izvijem. Brufeni baš ne pomažu, probat ću s voltarenom. Meni uz bol u leđima prolaze uz kičmu nekvi trnci i ta senzacije traje po nekoliko sati. Obično kad me šćepa jako nešto drugo onda leđa prođu kao i trnci. Znate što bi mi godilo? Jedan vikend (a može i duže) u nekom velnesu da me masiraju i mackaju i da ništa ne moram. Malo da razmazim samu sebe Hajdemo natrag u realnost....Zizo, kako funkcionira Lanetova škola, koliko osoblja na djecu, asistenti? Do koje starosne dobi su zbrinuti? Baš me zanima jer kod je to sve čista katastrofa, posebno u Slavoniji.

Sve vas
jul5 is offline