Pogledaj jedan post
Old 08.12.2009., 03:56   #29
Poštovani...

Nakon isčitavanja vaših postova imao sam potrebu prijaviti se na forum i objasniti svoj problem za koji se nadam da nije kasno...

Naime rođen sam sa hypospadiom. Prva operacija je izvršena sa mojih četiri godine u Riječkoj bolnici 1995. Na meni su izvršene dvije operacije, po mojim roditeljima dvije etape toga zahvata. Danas mi je osamnaest godina i nažalost izgleda da je izvršena operacija bila uzalud. Mokraćni kanal mi je još uvijek oko 1,5 cm ispod vrha glavića. Nakon prvog pregleda saznao sam da taj problem nije riješen. Nažalost, u međuvremenu, obolio sam od Humani papilloma virusa kojg sada treba liječiti prije operacije Hypospadie.

Želio bih se samo nadovezati na prijašnje komentare mirovanja nakon operacije, naime kao dijete bio sam vezan zbog opasnosti diranja i micanja katetera.

Nakon dosta pregleda kod raznih stričnjaka pa čak i estetckih kirurga najviše mi je pouzdanja unio dr.sc Ognjen Kraus kod kojeg ću vjerovatno odraditi operaciju Hypospadie.

Nadam se da ne kasnim sa postom, drago mi je što sam naišao na prostor gdje mogu iskreno reći o svome problemu. Nadam se da za njega nije kasno.

Pozdrav svima.
Aenima is offline  
Odgovori s citatom