Pogledaj jedan post
Old 11.09.2017., 10:02   #34
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ne znam, očito je do škole i profesorice. Ja se ne bih dala , moja bi dobila hamer papir za plakat. Prezentacija se čist dobro može i na plakatu napravit. Ako je dijete rječito može oko jedne slike na plakatu pričati pol sata i pokriti sve što treba reći o temi. Zato bih ja uvijek prezentaciju, usmeno izlaganje djeteta ocjenjivala, ne samo ono kaj je napravila na plakatu.
A ne, samo jednom sam imala hrabrosti prosrati se pred učiteljicom, i to za bezazlenu stvar kao što je hrana u kuhinji. Ostale mame su me gledale kao da su mi izrasle još dvije glave, a dijete mi je drugi dan osramoćeno na užini.

Meni osobno to sa prezentacijama nije problem, klinku sam naučila kako se rade, priča i previše [emoji6] i uvijek je iz takvih radova dobivala dobre ocjene. Ali mi se općenito ne sviđa da se klince u startu stavlja u različite pozicije, ovisno o mogućnostima roditelja. Osim toga, jednom će možda netko tražiti nešto što joj ja ne znam pomoći...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom