Pogledaj jedan post
Old 17.02.2007., 21:00   #7
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
koliko sam ja upučena u SPES-a mogu samo reći riječi pohvale ... čovjek zna što želi i ima jako visoke kriterije ... nisam pratila oglas no ono što znam je da je trebao masu ljudi za potpuno drugačiji pristup poslu (koji je za svaku pohvalu) no nisam sigurna da je naše tržište spremno za takovo što ... vlasnik je čovjek koji ima jako puno dobrih ideja kako svako toliko osvježiti posao koji radi ...
Sto se tice toga, nama su zadani samo tekstovi koje smo trebali prevesti u odredjenom roku.....prema tome su mogli ocjeniti samo strucnost....ali mi svejedno nije jasno zasto mi nisu dali da kopiram ispravljen test.....tu mi nesto smrdi.. drugo trebali su navodno dosta prevodioca, i sami su rekli da je test nesto sto ce vecina zadovoljiti najvjerojatnije....cemu takva selekcija onda?

Koliko sam citala o njima netko je od njih iz Australije i ja sam sama tamo radila kao prevodioc neko vrijeme i imam njihov certifikat...uvijek su hvalili moj nivo jezika.....prema tome ne radi se o nicem tako novom bar ne za mene...drugo i neke agencije tamo dolje su takve da hoce maksimalno oderati i iskoristiti prevodioca pogotovo pocetnika....
tince is offline  
Odgovori s citatom