Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 17:56   #990
@Novartis draga nemoj se bojati, mislim da te gel ionako nece boljeti, oni valjda imaju takvu proceduru, cak stovise mislim da je bolje da idu malo po malo, nego da zrokaju sve odjednom u jednom danu i iscrpe te time. Vjerujem da ce biti sve ok. Vjerojatno imaju praksu 8 dana te otvarati po malo ako se nebus lako otvarala, no kad ti daju drip mislim da se moras poroditi u roku od 24h ili mozda cak i manje? Sveee ce biti uredu! Drzim fige da se otvoris i rodis vec u subotu

Lista ne steka, ne tako govoriti niti jednoj jos nije prosao termin koliko vidim

@Eneida ajoj bas mi je zao zbog H nadam se da ces uspijeti potaknuti probavu! Dobra je topla voda s limunom kako kazu na prazan zeludac, mene je znala cak potjerati i voda koja bi mi odstajala na nocnom ormaricu dan prije...
Kod mene je pak suprotna situacija, jucer sam imala cak 4 puta stolicu i to zadnju u 22h kaj nikad do sad skoro nisam + jos mi je sluzi otislo dosta, ja stvarno ne znam koliki je taj cep kod mene, ocito ogroman. Nocas sam opet imala menga bolove na mahove, mislila sam da dolaze trudovi, no nis me u krizima tj ledjima nije boljelo. Bas me zanima kaj bu sutra bilo na pregledu. Mozda me ostave u bolnici ak sam se jos vise otvorila
Kada ti draga imas pregled opet?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline