Pogledaj jedan post
Old 01.09.2013., 16:45   #1878
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
Ja u svakom slučaju mislim da je taj Emirov put promašaj. Evo zašto: serija se zvala ''Dala sam joj ime Feriha'' (Zehra joj je dala ime Feriha što znači sretna žena.. njoj je želja bila da Feriha bude sretna kad već ona nije bila..), i mislim da se na kraju izgubio smisao serije.. Pratila sam pomalo ''Kad lišće pada'', tu je obitelj predstavljala stablo, a kako lisce pada tako se i obitelj raspada. Recimo tu je cilj postignut i ne gubi se smisao, dok u AFK se gubi skroz. Odgledala sam unaprijed (ne sve) i defitivno se lik Ferihe gubi malo poslije odlaska Zehre. Smijesno mi je da ona u braku s Emirom postaje tako slaba, uplašena, neodlučna a prikazana je kao hrabar lik.. Nakon sto su saznali za njene lazi ona hrabro dolazi na fakultet da se suoci s tim, a onda odjednom ju vidis slabu.

Što se tiče Emirov puta, odgledala sam dio, poslije njezine smrti on je očajan, ali kasnije su napravila sa par istih likova i nekoliko novi skroz drugu seriju. Nikad nisam vidjela sda od jedne serije prave dvije , ali eto.. Feriha se tu kasnije vise i ne spominje , i sreća da nisu snimili do kraja jer mi se ne gleda to.. Ne znam kako su opće zamislili taj kraj da su snimali, jer da je Emir skroz sretan na kraju, bilo bi cudno, poslije tolikih tragedija (i otac mu se ubio), ne moze covjek nikad biti sretan. Htjeli su samo pare i eto vratilo im se, serija nije prihvaćena. Iako, vidim na internetu neke komentare da se ljudima više sviđa Emirov put, ali meni NE .. Sad gledam seriju na Novoj i uzivam gledajući. I što više gledam sve manje mi kraj ima smisla. A i ne razumijem čemu tolike tragedije, pa kome se to gleda.

Pozzzz
Serija je dobra, ali isto ne razumijem cemu toliko tragedije to mi ide na zivce
Uzivam je gledati ali ove svade, ljubomora i Ferihina nesigurnost mi stvarno nisu jasne, sta su producenti mislili pa su napravili ovakav kraj?? citava je serija zbog toga unistena
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline