Pogledaj jedan post
Old 04.05.2011., 08:08   #17
Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
ne bih se uopce slozila s tobom.
zasto upakiras uvrede i grozne stvari koje si izgovorila u celofan "iskrenosti"?
svi si dozvole biti nepristojni i govoriti ruzne stvari nekome jer "su oni jako iskreni"..
ko kaze da je njega zanimalo tvoje misljenje!? trebala si ga zadrzati za sebe..
mogu i ja tebe sad izvrijedati, reci ti da nisi pretjerano pametna, vrlo si gruba i neodgojena, bla bla i onda reći- ali ja sam samo iskrena!
Ovdje nije riječ o meni.
Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
ako ti netko ne pase ( kao sto ti on nepase) nemoj se druziti s njim i makni se od takve osobe..
ali nemas pravo vrijedati jer to sto si ti izgovorila nije nekakva konstruktivna kritika, ves ciste uvrede koje su tvoje misljenje i zadrzi ih za sebe dok te netko ne pita.
ili barem reci na ljepsi nacin sta te smeta i zasto, bez vrijedanja!!
To i radim.




Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
drugo, ja se ispricavam nekome kad mislim da sam pogrijesila. i kad mi je zao.
a ti navodno stojis iza svojih rijeci, i sve to mislis o tom decku, pa zasto se onda ispricavas ako mislis da nisi rekla nista sto nisi trebala!?
u svoj svojoj iskrenosti si zaboravila na lijepo ponasanje i osnovnu kulturu.
i prestani pit ako postajes takva vjestica!
ups, sori, samo sam iskrena..
Ja kad sam se ispričala, to sam i mislila! Ja i dalje ne mijenjam mišljenje o njemu kao osobi, samo mi je bilo krivo jer sam postupila pregrubo. Svima se događa, čak i najškolovanijima i najodgojenijima.

Hvala na kritici!



Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
ljudi ne mogu oprostiti jer ne zasluzuju svi oprost.
nekad jedna rijec nije dovoljna nego treba djelima pokazati da ti je zao.
da mene netko izvrijeda u drustvu pred svima, ponavljam, ne bi se druzila s takvom osobom nit bi oprostila.
da mi kaze nasamo sta joj smeta i ne u stilu "glupa si i mutava" nego stvarne kritike- naravno da se ne bi ljutila.
Najzanimljivije je to što je VEĆINA ko ti.
Nisam ja savršena...ni približno...ali sam jako iskrena i ne volim licimjerne ljude....koji govore jedno, a drugo rade.

Znači kod tebe ne postoji ni jedna situacija gdje si nešto rekla i bilo ti je žao i išla se ispričati jer si bila gruba (ili si slatkorječivi tip osobe) i ispričala se i dobila odgovor: Nema šanse da ti oprostim! ??

Ako ne....onda ne razumiješ...ako ne razumiješ...onda govoriš presubjektivno...


Uglavnom. Ja uvijek opraštam...istog trenutka...jbg...neću živjet vječno!
__________________
Hot Iced Steamed Chocolate Vanilla Caramel Dark Latte Mocha Frappuccino Cappuccino Macchiato Coffee, Double or Triple (not sure) and extra Whipped Cream Syrup, make it all Decaf, ...yeah...thanks...
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom