Pogledaj jedan post
Old 05.01.2017., 14:19   #1846
osnovna, viši razredi, strani jezik. kad kažem da mi trebaju neku temu prezentirati, odmah kreće pitanje: a može li ppt, umjesto plakata? jedno vrijeme sam im davala na izbor koju varijantu hoće, pa sam jedno vrijeme zabranila ppt iz gore navedenih razloga, onda sam, kada nisam imala opremu u učionici, zločesto dala byod opciju (bring your own device - odnosno, meni ne pada na pamet tegliti svoj laptop da vi možete prezentirati, ako radiš prezentaciju, ponesi uređaj koji se može spojiti na projektor taj sat - odjednom je opao entuzijazam ).
uglavnom su mi plakati draži, nekako mi se čini da ih više promisle i više truda ulože, pogotovo što znaju da ću svaki plakat izložiti na pano u učionici bar na 2 tjedna, pa cijela škola vidi koliko truda (ni)su uložili u izradu. kod ppt, vidio ga je razred i kraj priče. a plakat ili ppt kao takve ionako ne ocjenjujem, on je pomagalo - a ono što ocjenjujem je samo izlaganje teme.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom