Pogledaj jedan post
Old 06.07.2008., 18:41   #39
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Ti ženo nisi pri sebi, ja nikog ne vrijeđam, baš naprotiv. Ženama sa ekstra malima je boljka nać i grudnjak i badić jer nemaju kaj staviti u njih pa se ne postavljaju ovako "pms nastrojeno" kao ti kada im netko nešto konstatira. Sva sreća pa danas možeš kombinirati i badiće i donje rublje ako ti je guzica, oh nedaj bože, mala u odnosu na cice, što je ono san svake druge žene s obzirom na masu plastika na cesti. I na kaj se ti ono žališ?! Malo dupe i velike cice?! Moja frendica je doslovce kopija pamele pa je jučer u intimisimi našla plavi grudnjak.
Tvoja frendica onda ima idealnu veličinu, a to je C. Ja recimo po tvom "idealnu" imam E i nemogućnost kupovanja grudnjaka u "normalnim" dućanima jer nemaju odgovarajuće veličine, a svaka cura koja ima malo veće cice će znat o čemu pričam.
Razlika između A košarica i onih o kojima ja pričam je ta da nemaš bolove u leđima i rane ispod cica ako nemaš adekvatan grudnjak, a ja recimo imam.
Frendica koja ima manje cice svoj badić može na ušitku smanjit dok ja svoj ne mogu povećat, a broja za mene u modernijem kroju nema.
Pogledaj si na netu kako izgledaju košarice od D, DD, E na dalje, možda skužiš o čemu pričam
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom