Pogledaj jedan post
Old 24.07.2010., 17:58   #125
Quote:
mala luna kaže: Pogledaj post
e da i moji nalazi MR-a od lijevog i prvi puta desnog koljena su jednostavni, ali ovaj ima zbilja svega operirao me dr Miroslav Hašpl na Šalati prije par godina. I kaj ti je rekao doktor za ovo kaj je možda isto? inače je sportska ozljeda, boli na svašta (čučanj, duže sjedenje, hodanje i tako još neke svakodnevne aktivnosti kad je npr promjena vremena i zna iskočiti), a kak izgleda? kvrgavo sa sitnim rezovima od prije
moje je stalno oteknuto, zato je ortoped i posumljao u artritis, ali nalazi su uredni tak da ni on ne kuzi. nije spomenuo kronicni sinovitis al ja sam malo citkarala po internetu pa sam procitala ovu dijagnozu, uglavnom moze nastati kod duzeg trenja na hrskavicu ili udarca pa pocne s vremenom kronicno oticati, dakle neka upala je. meni je oticanje pocelo nagore nakon operacije, prije je bilo minimalno al me zatezala patela..iako bolje da me ta patela zatezala nego da mi je nastala ova kronicna upala. koljeno mi ima samo 2 stupanj ostecenja s lateralne strane patele zato i ne kuzim cemu tolko oticanje. problem je i sta zbog njega nemogu redovito vjezbati, a one izometričke vezbe su dosadne za popizdit, a i ne odrzavaju misic bas nesto..
ne znam, sada se vodim kod dr. Bojanica, vidjet cu sta on misli poduzeti..
mika123 is offline  
Odgovori s citatom