Pogledaj jedan post
Old 17.01.2009., 16:19   #18
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
nema isplative sanacije

usaglasili smo se u tome što je osmoza i zašto se pojavljuje i sada ne slušamo glas razuma , nego srljamo u sanaciju
brod je napravila ista radionica , dakle ista ruka , dakle ista kvaliteta poliestaea , pa kad se osmoza pojavila na jednom dijelu trupa , zašto se nebi u dogledno vrijeme pojavila i na ostalim djelovima , skidati cijeli sloj i nanositi skupi epksid jeste jedan vid kvalitetne sanacije , ali ko može tvrditi da se osmoza neće ispod saniranog dijela proširiti dalje , hoću reći , nekad je bolje srušiti staru klimavu kuću i napraviti novu nego stalno i skupo održavati staru
renovirati staro , obično je puno skuplje nego dati izraditi novo , sanirani epoksid se nanosi na stari poliester , i ukoliko se korito kvalitetno ne naginje da se "ulije" u svaku poru , što nam vrijedi da ja vanjski sloj kvalitetan , kad je ispod potencionalno trulo
opet se vrtimo u krug , dali plastificirati drveni brod -ne , dali sanirati nekvalitetan poliesterski brod epoksidom - ne , moje mišljenje , a sad vi kako hoćete
Ja neznam sto ti uistinu misliš.

Po ovome što ti pišeš brod koji je napadnut osmozom u večoj mjeri treba baciti u smeče ili? i jedostavno kupiti novi ljepši brži i sve ostalo.
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom