Pogledaj jedan post
Old 16.10.2007., 01:39   #1
Molim savjet oko rastave - psihičko maltretiranje

Ovako, radi se o mojoj curi njenoj obitelji.Već 2 do 3 godine nju, njezinu mamui brata sustavno psihički maltretita njihov otac koji boluje najvjerovatnije od shizofrenije(vozi se autom i počnu mu se priviđat navodni ljubavnici od mame,mama gleda rukomet sa kćerkom, svjetsko prvenstvo, drugi dan idiot ju optuži da ga vara sa Đombom???),da mene nema vjerojatno bi ih sve poklao moron bolesni ali sva sreća da me se boji ko vraga pa nije još ništa napravio osim prijetnji.Nažalost, nisu zvali murijui sad se kao smirio i pristao na raskid braka, sporazumni.Potpisao je, i mama je potpisala i sad su dobili poziv na sud.Pitanje:jel ona možće već sad na sudu iznijeti te sve prijetnje i pakao kroz koji je prolazila,iako se radi o pitanju raskida braka koje su obadvoje potpisali.Pitanje 2:kako to ide sa podjelom stana,stan je na mamu ali sigurno on po zakonu mora nešto dobit,inače, sina koji ima 24 godine je udario jedanput dok je ovaj išao branit mamu,krenuo je i na kćer ali se valjda sjetio mene i mog upozorenja.Njih troje bi htjeli živjeti normalno bez tog psihopata.Sad imaju stan od 80 kvadrata, na koliko on ima pravo stana?Kćerka je uzorna studentica medicine,stvarno jedina na faksu koja daje sve u roku unatoč paklu koji ima doma, sin stvarno dobar ko kruh,a za mamu nemam riječi, bolju osobu u životu nisam upoznao.Nažalost ona prima malu mirovinu, a sin radi sa zavšenom višom samo privremeno.Jel postoji neki izlaz iz ove situacije jer i ja već pomalo pizdim i ludim jer sam jako dugo s njom(6 i pol godina) i njezina obitelj mi je skoro moja(osim ovog idiota bolesnog).Ispričacvam se nba dugom tekstu, nadam se da će mi netko nešto predložiti pravno jer tako divni ljudi ne zaslužuju bit u takvom situaciji.
purger84 is offline  
Odgovori s citatom