Tema: Smeđa kosa
Pogledaj jedan post
Old 12.04.2013., 00:48   #2303
Pozdrav..
trebao bi mi samo mali savjet.. koja farba je kvalitetna za smedju kosu? Nisam puno zahtjevna niti mi je bitno tocno pogoditi neku nijansu. Zelim samo da mi kosa djeluje koliko toliko prirodno, da je sjajna i zdrava.

Ranijih godina sam koristila Lorealov Casting i obozavala sam ga, kosa mi je bila savrsena, sjajna i nisam uopce znala sto su ispucali vrhovi. Ali nesto mi nije dalo mira i htjela sam se posvijetliti. To mi je naravno bila najveca greska. Kada sam vidjela koliko muke imam sa ispucalim vrhovima i izrastom odlucila sam se vratiti na sveoj Loreal. Medjutim, kosa mi je nakon nekog vremena pocela strasno opadati. Frizerka mi je tada zabranila da koristim Lorealove farbe jer kaze da kod nas dolaze sa sumnjivih mjesta (inace sam iz Mostara). Nakon toga sam uzela Syoss 5.0. Nijansa je divna, ali kosa mi je uzasno suha i ne mislim je ponovno koristiti.
?
Nadam se da imate neki koristan savjet za mene, barem dok ne nadjem vremena i zaputim se preko granice po Loreal Ima li netko iskustva sa Wellatonom
accra is offline  
Odgovori s citatom