Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 18.04.2012., 13:49   #34
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Tu pricu neces doziviti a bogami ni vidjeti.Zamisli da zaradjujes 8000 dollara ti ces doci na ovaj bas ovaj forum sa spikom samo da dovuces jos ljudi hej ja da zaradjujem 40 000kn mjesecno nebih uopce bio clan niti jednog community nego uzivao na karibima i kupao se u moru a ne trazio jos ljudi a pricao kako zaradjujes da je receno zaradjujem 500-1000 dollara i donekle vjerovao ali ovako
MLM i opčenito internet biznis nije za svakoga..a posebno NE za ziheraše koji idu na poso za 300-400€(koje čekaju danima a možda i ne dobe) i gledaju gdje je kakvo sniženje u kojem trgovačnom lancu. Isto tako ima i ona druga skupina koja takođe ima 300-400€ ali če u kladionice ili casina baciti sve što imaju. Ali ni jedni ni drugi neče nikad riskirat ni 10€ da probaju neki posao preko neta...ALI ČE ZNAT PAMETOVAT i drugima tjerat strah u kosti od internet poslova jer su kao čuli od nekoga tko ustvari ne postoji.Osobno sam u internet poslu i zadovoljan sam jer se ne ustajem u 5h i ne dolazim u 17h ubijen za crkavicu koju bi potrošio na gablec,prevoz i mobitel.
Smatram da je posao od kuće budučnost koje je već tu i ima na 1000 poslova koje se mogu odrađivati od kuće.Znam mnoge koji prevode,retuširaju,crtaju i svi rade i sretni su ŠTO JE NAJVAŽNIJE.Plača ne kasni nikad. Koliko sam ja shvatio bitnije je imat ljude oko sebe koji su spremni pomoć a ne neko posebno znanje informatike.

ps.onaj koji traži taj i nalazi poso ili hoby koji mu donosi profit ,a ostali traže izliku
TZTS is offline  
Odgovori s citatom