Pogledaj jedan post
Old 25.03.2013., 20:09   #7768
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
@ Zegi

Zanimljivo. Skoro ista prica kao moja.
I mene je doticni propisno sj...., isto se poslije pravio lud.
Popravili su me u Dubravi, preporucam!!

Samo jedno ne kuzim. Rekao je da trebas novu hrskavicu. Pa sta je onda nije stavio??? Ili ako je znao da to ne zna ili ne moze, zasto uopce operira? Strasno
Rekao je da trebam hrskavicu nakon sto je vec operirao, prije nije spominjao da mi je potrebna,a za puknutu hrskavicu na vrsku nosa od koje mi je iskocila kvrzica uvjeravao me da je to fibrozica i slao ne na linfne drenaze,nakon sto sam mu rekla da sam potrazila druga misljenja u da to nije fibroza nego puknuta hrskavica koja strsi skuzio je da vise nema muljanja i ponudio reoperaciju.Na rebru mi je receno da se to moze dogoditi ali da se to odmah uoci ili tijekom zahvata ili odmah nakon skidanja kalupa te se moze odmah dodatnim zahvatom i savovima popraviti a ovako kod mene ostalo pa je nos bio napet na vrsku i ta kvrzica je radila strasno siljast profil...tako je steasno hodati ulicom...daljnji korak uz ostale tegobe bio je rezanje vrska te puknute hrskavice i oblaganje graftom da ne ostane rupa...doktor je rekao da je op bila teska trajala je tri sata...
Brc0011 is offline