Pogledaj jedan post
Old 31.05.2010., 22:17   #11
Quote:
Starbuck* kaže: Pogledaj post
to je i meni prvo palo na pamet

paa ne znam baš što to znači sve, prilično je opširan pojam

nikad se nisam našla u situaciji da se bacam pred svog dečka da ga spasim od metka pa ne znam kako bih reagirala u tom trenutku.

ali da mu ne daj bože treba donirati neki organ/krv/bilo što!, pristala bih bez razmišljanja, iako se straaašno bojim operacija i odlaska pod nož općenito. isto tako, da nam se dogodi nesreća na nekom nepristupačnom mjestu , nosila bih ga koliko je to fizički moguće, do najbliže pomoći....itd itd...

i ono najvažnije, nikad ne kupujem kikiriki jer je on alergičan, pa radije odaberem grickalice koje oboje možemo grickati zajedno, iako obožavam sve od kikirikija. koja požrtvovnost

doduše, smatram da nisu toliko važne one ekstremne situacije koje sam nabrojala, nego su više važne one svakodnevne sitnice koje svaki dan radimo da ugodimo svojim voljenima i život im učinimo ljepšim.
dečko mi uvijek kupi najdraže gumene bombone kad gledamo film zajedno, popravlja mi frizuru na vjetru i miče kosu sa lica, masira stopala kad sam umorna i na nogama cijeli dan, sa divljenjem gleda koliko raznih stvarčica nanosim na lice dok se šminkam i onda izgledam još ljepše , sam predloži da obiđemo sajam knjiga jer zna da volim čitati, vodi me na seks&grad2 ( ) itd. isto tako, obzirna sam prema njemu kad je umoran zbog posla/treninga, često mu spremim lijepu marendu ili topli obrok pa mu donesem na posao, brinem se da uvijek ima sve što mu treba, iako se meni u tom trenutku baš ide vani, u kino, na piće, ostanemo doma jer znam da je umoran (iako neće priznati, zato da meni ne 'pokvari' večer), pa gledamo tv na kauču i odspava mi sat vremena u krilu... kad treba oprati auto ako imam vremena uvijek mu pomognem jer ga ionako i ja prljam, umjesto da mu kažem nek plati nekom da mu očisti auto iznutra općenito poštujem njegov novac, i njegovu radišnost, on poštuje to što studiram i moram odvajati dosta vremena za učenje u vrijeme ispita...
i meni je sve poput ovoga sasvim normalno ponasanje.

tesko da postoji nesto sto ne bih ucinila za nekog koga volim. za prijatelje, a pogotovo za nekog s kim dijelim zivot (koliko god kratkorocno to bilo).
Zoey is offline