Pogledaj jedan post
Old 16.09.2006., 13:28   #2
Quote:
cici mici kaže:
pozdrav ekipo. nadam se da ste se odmorili.

imam pitanjce u vezi sinastrije. možemo pokušati skupa
Evo me. Jesen još nije došla, ali cijeli dan pada kiša, pa kao da i jest.

Quote:
moja natalna i njena natalna imaju zanimljive odnose.

1.moj mjesec u ribama 2° opozicionira njenu veneru u lavu 27°. s druge strane njen mjesec u raku 4° opozicinoira moju veneru u jarcu 1°.
dakle vice versa i to taman voda-vatra i voda-zemlja. osjećaji jednoga su suprotni sa iskazivanjem ljubavi drugoga. opozicionirani u ljubavi moglo bi se reci. jel se može nešto dobroga iz ovoga izvući?
Naravno da može. Sve si dobro izanalizirao.
Opozicije nisu u odnosima nužno… loše. One daju poticaj, naravno ako ih nije previše.Tvoj vodeni mjesec je usklađen s njenim, kao što si napisao - rade trigone.
Dakle, u vezi osjećajćića... ne nedostaje.
Problemi mogu nastati kod vaših Venera. Njena voli glamur i društvo, dok bi ti radije gugutao…u dvoje.
Njena voli spektakularne dokaze ljubavi i vjernosti, a tvoja Venera u jarcu je nesigurna, pa teško pokazuje nježnost.
Quote:
2. iz prethodno napisanog vidi se da nam mjeseci međusobno rade trigon, isto kao i venere. sad sam tu totalno konfjuzd.
Obrati pažnju na orbise Venera, jer pripadaju različitim elementima, tvoja zemljana, a njena vatrena.
Quote:
a inače simpatije su jake, spomenut ću egz. konjukciju njenog merkura sa mojim stelijem merkura, jupitera i plutona.
i na kraju njen pluton konjugira moje sunce. dakle fatality ...
Jest...ona je tebi fatalna. Samo nemoj rezat’ žile.

Shalim se, konjukcija Sunca i Plutona označava…sudbonosni odnos. Uvijek nosi snažnu karizmu i jaku fizičku privlačnost. Strast je potencirana kod vlasnika Sunca. Kod tebe je ovo prirodnije, jer je tvoj sunčani znak škorpion. Pluton ti je vrlo blizak...da ne kažem drag.
Loša strana ovog aspekta je stalna potreba za dominacijom…stalno je napeto, jer se natječete…“ko je tu jači?”
Quote:
ono kaj mi upada u oko takodjer jest gotovo egzaktni kvadrat mojega urana i njezine venere.
Dobro da si ovo primjetio, tako da znaš što ti je za raditi.

Aspekt kvadrata Venere i Urana donosi puno naglih prekida, s novnim početcima, pa onda sve to...jovo nanovo.
Uranova potreba za slobodom potkopava stabilnost i trajnost veze. A obzirom na njenu Veneru, ti prekidi bi mogli biti i prilično dramatični, da ne kažem…skandalozni.
Obično ovakve veze i započinju na “nestandardan” način.

Ovim aspektima si izvukao emotivnu komponentu vaše veze. Za ljubavnu vezu važno je pogledati i fizičku (sexsualnu) komponentu. Dakle, odnose Marsa sa svim ovim, što si napisao.
Quote:
nadam se da nisam dosadan, a još manje da sam promašio temu.
Nisi promašio.
Tema je široka, pa sam…u skladu jesenske sheme otvorila za nju zaseban topic.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom