Pogledaj jedan post
Old 03.06.2005., 12:50   #5
što se tiče dijete, jedem što više kuhanog i nemasnog. Recimo, kuhano bijelo meso od piletine u jušnom saftu (dakle nije masno) sa tjesteninom. Ili jaje na oko, špinat i pire
znam da nije stroga dijeta, no opet je lagano. za doručak obično pijem indijski čaj bez ičega, pojedem par napolitanki ili čokolino. poslije ručka obavezno popijem voćni jogurt... za večeru nekakav sendvić od recimo sira i šunke, bez ikakvih umaka (majoneza) i jogurt
sad, pijem dosta vode, prije spavanja se uvijek napijem koliko god mogu, a sve cešće pijem i čaj od šipka..

što se tiće drugih nekih smetnji:
umoran nisam ništa posebno, iako poslije posla obično odspavam po 2h, a po noći spavam 7h
imam dobar apetit i jedem tri odbroka (u biti četiri ako je čokolino/par napolitanki obrok). obroci su mi u 7, u 10:30 cijeli ručak, u 16 cijeli ručak, pred spavanje sendvić. inače mi je metabolizam oduvijek bio brz i uz toliko jedenja ne dobivam na kilaži, već obično variram od 83-85kg i tako od svoje 17-e
glavobolje imam rijetko i obično s razlogom...
nemam ni hladne ruke ni noge, štoviše jako pazim da uvijek nosim šlape
ma stvarno se pazim što više mogu...
no vjetrove imam zbog probave: ne osjećam se napuhnuto, ali vjetrovi prisutni dok se ne ispraznim, i to iznimno smrdljivi i topli...

znam od prije da sam alergičan na laktozu i da mi pijenje mlijeka uzrokuje vjetrove, no nije mi nikad remetilo probavu, već bi samo bio napuhnut i vjetrovi bi nebi bili ništa posebno smrdljivi... neznam kak da to opišem ljepše

inače, otprilike je počelo sa par događaja: bio sam si spremio prije početka tih problema par puta jako ljute sendviće i u njih sam stavio i tabasco i luka. znam da sam dva dana nakon toga bio jako napuhnut sa manjim smetnjama u stolici, no to je prošlo. nedugo nakon sam imao ispit koji sam pao i to je definitivno bio shock za organizam. nedugo opet sam ga pao opet, no tad sam već imao ovakve smetnje

prije svega toga mi se znalo dešavat da bi na poslu prvo pražnjenje bilo normalno, ali drugo nakon posla ovakvo poremećeno... ili ako se nebi praznio uopće na poslu, doma bi bilo obavezno poremećeno...

neznam, sve mi se čini da mi je to zbog stresa, a opet, želio bit to liječit jer obaveze nemogu mijenjat
 
Odgovori s citatom