Tema: Muška moda
Pogledaj jedan post
Old 15.06.2012., 14:49   #7
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si u pravu, no netko bi mogao pomisliti kako je riječ o površnim predrasudama. Je li teško zamislivo da se pred curom pojaviš u ovakvim košuljama i još u ruci držiš kišobran s glavom guske. Malo grafita na košulji umjesto na prsima. Preneozbiljno? I kako procjenjuješ da neki ljudi kvalitetnu robu "jednostavno ne zaslužuju"? Koji je kriterij?
Ovo drugo - vrlo jednostavno. Koliko si puta vidio nekoga tko je kupio hlače od 1000+ kuna koje izgledaju jako dobro, ali na njemu stoje nikako/prosječno jer ne zna te hlače kombinirati s drugim komadima robe.
To što potrošiš 5000kn na četiri odjevna predmeta ne znači da si se super obukao. To jednostavno treba znati i zato mi je žao vidjeti čovjeka koji ima dobre komade robe ali u njima ne izgleda ništa posebno.

Nastavno na to taj odgovor, slijedi i na ovo prvo. Nije teško zamislivo se pojaviti u onoj košulji, no odjeća dijelom oslikava tvoju osobnost. Znači s ovom majmunskom glavom na košulji netko će izgledat super, a netko će izgledati poput majmuna.

Ipak, nisam pri tome mislio na neku dizajnersku odjeću koja se rijetko ima priliku vidjeti kod nas, već na one košulje koje možeš vidjeti vani na masu ljudi s nekim natpisom ili brojkom (čije značenje nisam nikada otkrio) na leđima ili prsima. Poseban su mi fetiš neke ušivci/slike zmajeva ili već spomenutog kineskog znakovlja. Kad izađem vani to često vidim, a sada ne znam ni što bi upisao u google da ih pronađem i stavim sliku. Čak ni 'ugly shirt' ne daje pravi odgovor
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom