Tema: Crysis 2 [*]
Pogledaj jedan post
Old 27.01.2008., 15:03   #19
Hmmm...

Sto se tice Crysisa, igra je samo uvid u buducnost tj. kakvi ce nam Hardver trebat za 2,3 godine da bi uzivali FPS igrama! Ja sam dugogodisnji fan Half-lifea, od prve pa do zadnje verzije sve sam igrao i prosao! Mislio sam da vise nece biti igre koja ce me toliko fascinirati svojom radnjom, okruzjem...Ali eto pojavio se Crysis, imam Pentium 4 3.0 MHz (znaci nije dual-core) 800 Rama i Radeon 9600 graficku i igra radi! Jest da je na low sa detaljima ali jebi ga dok se pare ne skupe morao sam se zadovoljiti sa time! Iako je na low grafika me i dalje zadivljuje nadam se da cu moci i nastavak igrat na svom kompu sa low ali prema najavama dolazi jos zahtjevnije cudo od igre koje ce fakat traziti najnoviju tehnologiju (jos malo pa ce mo koristi i kompove kakve ima NASA)!
Price o tome da je plasiranje igre povezano sa proizvodjacima Hardvera ne drzi vodu ali moglo bi se naci i nesto istine u tome! Sve u svemu Crysis je prekretnica u FPS igrama i bas zato ne ispunjava sve nasa ocekivanja ali vjerujem da ce nastavak biti mnogo bolji (i naravno zahtjevniji), da ce ga usavrsiti kako bi svi bili zadovoljni!
Dukenukem is offline  
Odgovori s citatom