Tema: ArmA II [*]
Pogledaj jedan post
Old 25.01.2009., 14:07   #11
Quote:
NOP sled kaže: Pogledaj post
Nadam se da nece biti bugovito kao prvi armed assault, ali ne mogu se oteti dojmu da nam ovi iz bohemie prodaju stalno jednu te istu igru tj. operation flashpoint. Ne kažem da je to bila loša igra, baš naprotiv , bila je odlična, ali brate, koliko je godina prošlo otkad je ona izdata, a oni nisu uspjeli evoluirati iz jedne te iste šablone.

Grafika je u staroj armi bila na nekom zadovoljavajučem nivou, ali opet neodoljivo podsječa na OpF (barem stabla ne izgledaju kao šperploča s naslikanim listovima), borba je ostala potpuno ista (neprijatelji brane grad tako što leže nasred ceste, pucnjava unutar zatvorenih objekata je nepostojeća, a pogibija od metka koji je ispaljen iz kalaša s jedno 600 m je
default), avionima i helikopterima je gotovo nemoguce upravljat, te skoro sve ovisi o tebi jer tvoji suborci ginu kao neka balavurdija koja je dobila pušku u ruke i odmah poslana na front.

Možete primjetiti da baš nemam velika očekivanja za Arma 2 (OpF anyone?).
Mislim, nisi u pravu.
- Što je bugovito u igri? (koja igra nema bugova?) Patchevi koji su izašli popravljao propuste i poboljšavaju cijeli engine.

- Zakaj bi "izlazili iz šablone" i "evoluirali"? U kaj da pretvore/unaprijede gejm? U nekakvu pucačinu sa laserima i plasma ganovima? Ili mogućnost skakutanja kao u BF-u? To je simulacija ratovanja i kao takva nema u kaj evoluirati. Mapa je preogromna i dostatna za bezbroj kombinacija napadanja i odbrane, pod uvjetom da haklaš na serveru gdje je ekipa normalna. Sam ionako ne možeš propješačiti cijelu mapu. Bar ja ne znam nikoga.

- Grafika "zadovoljavajuča"?? Kupi si hardveraj koji može poterati ono kaj je ekipa implementirala u igru. Itvadim ti ja par svojih snapova iz gejma, pa buš prestao pogrešno cviliti.

-Neprijatelji "leže" i brane grad/ove? Kaj si ti to igrao? Tetris? U ARMA-i to zasigurno nije slučaj. Pogotovo ako igraš onlineperfektne mape, sa ekipom koja igra sa mozgom i taktiziraju.
(jučer sam "bacio" gejmanje na jednom od servera...preko 5 sati smo igrali jednu misiju...I nije bila gotova..)

- AK puška na 600 met. je po defaultu jedan metak-kill? Definitivno-izmišljotina!

- Avioni i helići su neupravljivi?...Ubodi si dobar joystick! Fizika helića je nevjerojatna! Jedna od najboljih fly-sim koje sam igrao...a naigrao sam ih se!

Sorry kaj je malo napadački napisano, ali idu mi na jetra "ovlaš" napisani komentari i to likova koji sa slabom konfom pokušavaju tjerati nakaj....I k tome, nisu proveli u igri više od par sati...
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!

Zadnje uređivanje MP3 : 25.01.2009. at 14:52.
MP3 is offline  
Odgovori s citatom