Pogledaj jedan post
Old 09.12.2008., 10:53   #11
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ovo je apsolutno istina.
Pitanje je samo da li nas svaki taj drugi/druga "motivira" na razmišljanje o prekidu.
Recimo, bila sam u takvoj, dugogodišnjoj vezi. I dogodilo mi se da sam upoznala igrom slučaja drugog muškarca koji je bio zanimljiv, zabavan, puno smo razgovarali, blablabla... Međutim, ni jedne sekunde nisam razmišljala o prekidu niti sam prešla granicu običnog flerta.
S druge strane, znala sam da je kraj kada sam o prekidu intenzivno počela razmišljati kad se "dogodio" sadašnji.
I nisam požalila, ni jedne sekunde.

Puno faktora tu igra ulogu.
Koliko imate godina, koliko dugo veza traje. Po meni je tri godine od kojih već godinu dana traje monotonija i dosada prekratak period da bi se to dogodilo. Mislim, što će biti dalje, za 5 godina? Život je predug da bi ga bilo jednostavno provesti uz nekog tko nas više ne ispunjava i ne usrećuje.
Uz to, netko je gore napisao, dobro razmisli vidiš li se za cijeli život sa sadašnjim dečkom. Al' onako iskreno, pravo, iz srca, vidiš li se? Vjerojatno će prvi odgovor biti- DA, bez problema ga mogu zamisliti kao oca svoje djece. I to je ok. Međutim, možeš li ga zamisliti kao svog ljubavnika?
Ljubav se, nažalost, ne može zaslužiti i to što je netko dobar i voli nas NIJE DOVOLJNO da bi s njim ostali cijeli život i taj život proveli sretni.

potpuno si shvatila i mene, i srž mog problema..
iskreno, al najiskrenije, mogu ga zamislit kao oca svoje djece, ali kao ljubavnika i doživotnog partnera, baš i ne..

Vidim da su neki već lagano počeli osuđivati, kao da svaki put kad upoznam novog, ostavim starog, što uopće nije istina..
Bilo je u te 3 godine puno muškaraca, neki su me privlačili, da, ali uvijek sam znala da to nije nešto što će mi ugrozit postojeću vezu, i nisam išla dalje od flerta, upravo kako je i Morticia rekla..
Ali sad je situacija malo drugačija..

Vidim i da neki tome dodaju čistu fizičku oznaku, kao da taj novi čovjek u meni budi samo neke sexualne stvari, što nije istina, jer meni je sex odličan i sa trenutnim partnerom i na tom polju mi ne fali apsolutno ništa...

@ Bingo
Volim ga, da.. ali jednostavno nemam volje da se više trudim, jer svaki moj trud propadne.. Ja jesam krenula od sebe (rekao si da se ja probam promjenit), ali jednostavno nije išlo na bolje, i nakon mjeseci i mjeseci jednostavno sam odustala od truda...
Čemu kad se ništa ne mijenja..

Ma premišljala sam ja o toj mojoj vezi i prije nego se pojavio taj novi čovjek..
Ali eto, on je bio dodatak mome buđenju, da to tako nazovem..
Nikita08 is offline